Výroční zpráva o aktivitách síťových partnerů v oblasti ochrany…

Date:

Vyjádření: Výroční zpráva o aktivitách síťových partnerů v oblasti ochrany finančních zájmů EU v České republice za rok 2021Bratislava 3. května (TASR) – Odbor Národní úřad pro OLAF sekce kontroly Úřadu vlády SR (ONÚ OLAF) vydal ve spolupráci s ostatními partnery sítě AFCOS Výroční zprávu o aktivitách síťových partnerů v oblasti ochrany finančních zájmů EU ve Slovenské republice za rok 2021, která byla vypracována členy Pracovní skupiny pro komunikaci zřízené pod Řídícím výborem pro ochranu finančních zájmů Evropské unie ve Slovenské republice (dále jen „Řídící výbor“) na Úřadu vlády ČR.

ONÚ OLAF plní úlohu koordinačního útvaru pro boj proti podvodům v ČR (tzv. Anti-Fraud Coordination Service – AFCOS) podle nařízení Evropského parlamentu a Rady 883/2013 o šetřeních prováděných Evropským úřadem pro boj proti podvodům (OLAF) a spolupracuje s OLAF. Na vnitrostátní úrovni spolupracuje s příslušnými orgány státní a veřejné správy, které sdružuje do sítě AFCOS a koordinuje jejich činnosti související s OFS EU.

anonymous person in the hood sitting in front of computer working with laptop and mobile phone

Cílem Výroční zprávy je informovat širokou a odbornou veřejnost o činnosti ONÚ OLAF a ostatních síťových partnerů v oblasti ochrany finančních zájmů Evropské unie a boje proti podvodům při využívání finančních prostředků z EU na Slovensku, jakož io spolupráci ONÚ OLAF a ostatních síťových partnerů s Evropským úřadem. pro boj proti podvodům (OLAF). Výroční zprávu schválil Řídící výbor dne 28. 04. 2022.

V příloze posílám výroční zprávu, kterou můžete najít i TU.TASR o tom informoval tiskový odbor Úřadu vlády SR.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Prodej podílu ve firmě – jak najít úspěšné řešení?

Pokud se rozhodnete pro prodej podílu ve firmě, je...

Tajuplná energie křišťálů, co všechno dokáže?

Přezdívá se mu „kámen kamenů“ a dodnes je zahalen...

Australská centrální banka zvýšila klíčový úrok po více než 10 letech

Australská centrální banka v úterý zvýšila svou hlavní hotovostní...

Pro růst cen je většina pojistných smluv nemovitostí neaktuální

"Pojistné smlouvy jsou samozřejmě platné, ale neodrážejí realitu na...