Tajuplná energie křišťálů, co všechno dokáže?

Date:

Přezdívá se mu „kámen kamenů“ a dodnes je zahalen rouškou tajemství. Jedna z legend o vzniku křišťálu praví, že se jedná o zmrzlé slzy bohů, které nikdy neroztají. Ledu či vodě se minerál skutečně věrně podobá.

V Austrálii a na Nové Guinei se ostatně používají tyto kameny coby magické rekvizity k přivolání deště. V Tibetu se na křišťál spoléhají jakožto na pomocníka, který je schopen léčit otevřené rány.

Ač bývá někdy jako kvalitnější vnímán krystal čirý, minimálně z pohledu jejich účinnosti se není potřeba bát ani mléčně zbarvených variet. Říká se o nich, že v sobě mají více jinové energie, ty čiré naopak obsahují energii jangovou.

A co značí podvědomá obava a snaha se vyhnout právě krystalům mléčného zbarvení? Prý jedině to, že dotyčný má problém s ženskou energií.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Mrkněte na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti o nejkrásnějších krystalech na světě nebo jaké informace nám odhalí znamení zvěrokruhu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Prodej podílu ve firmě – jak najít úspěšné řešení?

Pokud se rozhodnete pro prodej podílu ve firmě, je...

Australská centrální banka zvýšila klíčový úrok po více než 10 letech

Australská centrální banka v úterý zvýšila svou hlavní hotovostní...

Pro růst cen je většina pojistných smluv nemovitostí neaktuální

"Pojistné smlouvy jsou samozřejmě platné, ale neodrážejí realitu na...

EU vydá pokyny týkající se požadavku Ruska na platby za plyn v rublech

Eurokomisařka pro energetiku Kadri Simsonová v pondělí (2. 5.)...